logo telemedicine

Vzdálený monitoring pacientů pomocí IoT

 • Leží vám na srdci bezpečnost pacientů?
 • Potřebujete zvýšit efektivitu vašeho zdravotnického provozu?
 • Chcete zavést nové služby pro poskytování zdravotní péče?
telehealth mobile

 

Služba Principal Temedicine zahrnuje moderní IT a komunikační technologie.

 

Svým přístupem navazuje na současný rozvoj digitální transformace zdravotnictví, která se zaměřuje jednak na posílení kapacit zdravotnického systému, zkvalitnění poskytované zdravotní péče a na potřeby individuálního pacienta.

Zdravotní péče tak prostřednictvím služeb Principal Telehealth může být poskytována vzdáleně mimo prostředí zdravotnických zařízení. To zvyšuje efektivitu poskytované péče a také bezpečnost pacientů a zdravotníků. Služby Principal Telehealth dovolují získávat další data zdravotních informačních systémů která umožňují zkvalitní léčbu jednotlivých pacientů.

 

 

 

telehealth

 

Principal Telemedicine poskytuje

 • Vzdáleně snímané hodnoty vitálních funkcí a dalších biomarkerů pacientů jsou v reálném čase přenášeny do informačních systémů k lékaři.
 • Lékař řídí aktivity v léčebném procesu a hraniční parametry pro měřené hodnoty. Při nesplnění předepsaných aktivit, při překročení nastavených hraničních hodnot či nahlášených obtížích je lékař či ošetřující personál na aktuální pacientův stav upozorněn.
 • Díky tomu může včas zahájit potřebnou léčbu a odvrátit dopady na pacientovo zdraví. Data mohou být předávány dále do dalších nemocničních, ambulantních nebo diagnostických systémů.

 

Principal Temedicine zajišťuje

 • Bezpečný sběr a uložení dat pacientů
  Data z monitorovacích zařízení jsou přenášena prostřednictvím zabezpečené a monitorované mobilní aplikace. Ukládána jsou v zabezpečeném a robustním prostředí MS Azure.
 • Komunikace s monitorovacími přístroji
  Provozně ověřené přístroje poskytují prostřednictvím mobilních zařízení data pacientů do dohledového portálu. Mobilní aplikace je zabezpečena a provoz je monitorován.
 • Pokročilá správa uživatelů
  Dohledový systém umožňuje správu uživatelů v potřebných rolích. Jednotlivé role mají diferencované přístupy k potřebným datům a funkcím aplikace.
 • Spolupráce s dalšími systémy provozovatele
  Řešení je otevřené. Umožňuje sdílení dat pacientů s dalšími provozními systémy provozovatele prostřednictvím vlastních rozhraní.

 

Principal Telemedicine dále obsahuje

TeleH mobile iconPrincipal Temedicine Mobile

Mobilní aplikace pro iOS či Android zprostředkovává komunikaci mezi lékařem a pacientem. Zajišťuje předávání dat z monitorujících zařízení do dohledového prostředí.

TeleH cloud iconPrincipal Temedicine Cloud

Webová aplikace slouží pro ukládání a vyhodnocování dat pacientů. Umožňuje propojení a sdílení dat s dalšími informačními systémy.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six