Ihned  Praha  HPP/IČO  1 rok

Hledáš projekt mimo korporace, kde najdeš příjemné a stabilní prostředí?  Chceš se stát součástí menšího kompaktního týmu?

Hledáme .NET vývojáře, co by stávající tým rozšířili. Můžeš si vybrat, zdali je Ti bližší Front-End či Back-end vývoj. Hledáme hlavně nadšeného vývojáře, kterého motivují velké výzvy a rád dotahuje věci až do konce.

Informace o projektu

Řešení umožňuje za pomoci sofistikovaných algoritmů multimodální analýzy sentimentu identifikovat reálné emoce účastníka multimediální interakce a graficky je druhému z účastníků zobrazovat. Zní to příliš sofistikovaně? Zkrátka vyvíjíme inovační řešení, které bude schopno identifikovat a skládat emoce tj. výraz obličeje, intonace hlasu i emoční zabarvení textu. Za pomoci umělé inteligence budeme schopni nabídnout tazateli správnou reakci v průběhu rozhovoru. Systém se budeme rozšiřovat o další funkcionality jako je platební modul pro možnost on-line platby, modul pro sdílení a zobrazování dokumentů a modul pro e2e uzavření obchodu např. pro možnost elektronického podpisu smlouvy.

net

Co vás čeká

  • zodpovědnost za návrh a vývoj části systému, které je postaveno na základě umělé inteligence
  • nebudeš dělat žádnou podporu či drobný rozvoj, ale budeš součástí zcela nového projektu "na zelené louce"
  • buď u projektu, kde můžeš aktivně ovlivnit směřování projektu
  • budeš spolupracovat na tvorbě unit a performance testů

Co bychom potřebovali

  • Praxe v oboru: 2 roky a více
  • Odborná zkušenost: velmi dobrá znalost principů OOP (design patterns, SOLID), principy vývoje multi-threading aplikací, dependency injection (Autofac, Unity, ...)
  • Technologie: C# 6+, .NET 4.5+, Entity Framework 6 & LINQ, ASP.NET MVC, HTML/CSS/J-avaScript
  • Výhodou: zkušenosti s vývojem aplikací pro umělou inteligenci
  • Velikost týmu: 3 - 5
  • Možnost prodloužení: ANO

Co můžeme nabídnout

  • spolupráci na projektu s využitím umělé inteligence pro emoční analýzu a rozpoznávání hlasu
  • využití moderních technologií pro přenost audio/video
  • dlouhodobou alokaci v menším kompaktním týmu
  • sportovní a kulturní akce pro naše spolupracovníky
  • slevy na HW či e-knihy