Už víte jak banky mohou využít nejmodernější technologie ?

Vyznáte se v současném digitálním světě a chcete jej rozvíjet ?

 

font awesome 4 7 0 calendar 45 0 000000 none 1. 11. 2017    font awesome 4 7 0 map marker 45 0 000000 none Konferenční sál OKsystem, Praha 4    font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none od 8:15    font awesome 4 7 0 money 45 0 000000 none 790,- Kč + DPH

 

O KONFERENCI

Současný rychlý rozvoj segmentu fintech je pro banky výzvou jak jak nastartovat již dnes přerod svých služeb pro budoucí generace. Nové trendy v mobilním a maloobchodním bankovnictví mění jak klienty, tak i samotné finanční instituce. Technologie totiž hrají v každodenních transakcích stále větší roli. A součástí tohoto rychlého vývoje směrem k bance budoucnosti se stává i Internet věcí.

Víme, že úspěšná řešení přicházejí na svět díky novým myšlenkám. Proto je naším cílem propojovat odborníky a nadšence ze sféry bank i startupů k výměně zkušeností a nápadů. A pokud hledáte uplatnění svých schopností a nápadů v dynamické oblasti bankovního IT, přijďte se podívat jak to dělají ti nejlepší.

 

PROGRAM KONFERENCE

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

8:15
font awesome 4 7 0 coffee 45 0 000000 none ZVEME VÁS NA SNÍDANI / REGISTRACE

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

9:00
9:15
font awesome 4 7 0 user circle 45 0 000000 none

Martin May

Principal engineering 

Keynote

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

9:15
9:45
dvorak

Petr Dvořák

Lime HighTech Solutions 

PSD2 a budoucnost bankovnictví

S nově příchozí legislativou PSD2 dojde k otevření bankovních služeb třetím stranám. Intenzivní diskuze se v těchto dnech vede převážně o tom, zda je tato změna příležitostí či hrozbou pro banky, jaké bude mít přínosy pro koncové uživatele, a jaké nové užitečné služby budou moci vzniknout.Na přednášce se dozvíte, jaký je pohled bank u nás i ve světě, a jak se liší od pohledu nových hráčů.

 

Petr Dvořák je CEO ve společnosti Lime. Před založením vlastní společnosti byl Petr vedoucím inovačního inkubátoru mobilní divize společnosti Avast, kam nastoupil poté, co Avast v červenci roku 2014 koupil společnost Inmite. V tomto mobilním vývojářském studiu Petr působil jako partner a konzultant mobilních technologií, primárně byl zodpovědný za aplikace z oblasti finančního sektoru.

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

9:50
10:20
komenda

Jakub Komenda

Moneta Money Bank

From zero to hero - příběh UX

Mobilní aplikace SmartBanka, která se stala během jednoho roku o uvedení nejlepší a oceňovanou bankovní aplikací na českém trhu. Jak je postavený team,jak spolupracuje a na konkrétním příkladu ukážeme, proč je SmartBanka nejlepší… díky naslouchání klientům.

 

Jakub Komenda má léta zkušeností s digitálním marketingem  a strategiemi v oblasti automotive, telekomunikací a bankovního sektoru. V současnosti je odpovědný zamobilní bankovnictví v Moneta Money Bank. Vede team, který má za cíl přinést klientům nejlepší zákaznickou zkušenost a podpořit cíl banky stát se digitálním leadrem českého bankovního trhu.

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

10:20
10:40
font awesome 4 7 0 coffee 45 0 000000 none COFFEE BREAK

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

10:40
11:10
machan

Jaroslav Machaň

Česká spořitelna 

Proč nezavírat bankovní API

Evropským bankovním světem poslední dobou třese regulace s nic neříkající zkratkou PSD2 - po dekryptování dostáváme plný název: Payment Service Directive, resp. její druhá verze. V důsledku této směrnice musí veškeré evropské banky otevřít své datové pokladnice venkovnímu světu. Co tyto události působí v nejstarší a největší české bance s pověstí dinousaura? Je možné, že je na trhu lídrem a definuje budoucí standard? Nebo, že je již dokonce na poli OpenAPI několik let aktivní? Odpovědi na tyto i na další zajímavé otázky se dozvíte v mém příběhu o jednom českém bankovním, na první pohled uspalém království.

 

Jaroslav Machaň nastoupil do Spořky jako API dokumentarista a postupem času zmorfoval na kmotra spořitelního WebAPI. Jako takový má na starosti community management, rozvoj OpenAPI strategie, vývojářského portálu a spousty dalších věcí souvisejících s celým tímto ekosystémem.Zároveň je týmovým speakerem na mezinárodním poli.

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

11:15
11:45
smutny

Karel Smutný

Agilní banka

Banka ve 21. století více než kdy jindy musí reagovat na trh, který se obzvláště pod tlakem fintechu mění čím dál rychleji. Banka se však nevyhnutelně stává softwarovou firmou. Zákazníkem IT je zákazník banky. Banka s agilním IT, organizovaným podle zákaznické hodnoty (namísto podle architektury) a schopným doručovat hodnotu často bude na trhu výrazně konkurenceschopnější. Většina českých bank má již s agilním vývojem nějakou zkušenost, převážně na internetovém či mobilním bankovnictví, kde je to snadnější. Nahrávají tomu (na poměry banky) modernější technologie a vděčný zákaznicky orientovaný front end. U nich to však nekončí, ale začíná.

 

Karel Smutný patří mezi přední české agilní kouče. Více než 7 let pomáhá svým zákazníkům s agilními transformacemi či během agilních projektů. Pracoval s klienty od start-upů přes zavedené technologické firmy po velké finanční instituce. Momentálně participuje na agilních transformacích Škoda Auto a Nationale-Nederlanden. Ve volném čase organizuje Prague Scrum Beer, programuje a staví z Lega.

font awesome 4 7 0 clock o 45 0 000000 none

11:45
12:30
font awesome 4 7 0 comments o 45 0 000000 none Panelová diskuze a networking

 

PRO KOHO JE KONFERENCE URČENÁ

Jsem z Fintech oblasti

  • Už víte jak banky mohou využít nejmodernější technologie ?
  • Jaké jsou aktuální trendy fintechových firem směrem k velkým korporacím ?
  • Agilní transformace - je to skutečné nebo jen buzzword ?

Rád bych pro Fintech pracoval

  • Zajímají Vás elitní projekty ?
  • Vyznáte se v současném digitálním světě a chcete jej rozvíjet?
  • Máte možnost, rozhodnutí je na Vás

 

MÍSTO KONÁNÍ KONFERENCE

 

KONFERENCI PODPORUJÍ

pe contractorscz pe team42

MEDIÁLNÍ PARTNER

 

chip

 

JAK SE DOSTANETE NA KONFERENCI + PARKOVÁNÍ

MHD

Konferenční prostory se nacházejí přímo u stanice metra Pankrác naproti OC Arkády Pankrác. U východu z obchodního centra do ulice Hvězdova se nachází autobusová zastávka „Pankrác”, kde staví linky č. 188 a 193. Nedaleko se také nachází tramvajová zastávka Pražského povstání, kde můžete využít tramvajovou linku č. 18.

Autem

Při jízdě po ulici 5. května směrem z centra sjedete za Nuselským mostem směr Pankrác na třetím exitu s označením Nákupní zóna. Z druhé strany při příjezdu směrem z dálnice D1 se výjezd s označením Nákupní zóna na úrovni Bauhausu.

Parkování

Parkování je možné v OC Arkády Pankrác, kde jsou první tři hodiny zdarma. Parkovat je také možné přímo v ulici Na Pankráci, kde je však omezený počet parkovacím míst.

 

logo pe

Jsme společenství lidí, které baví IT a hledání nových cest. Usilujeme o využití nových technologií k tomu, aby naši klienti z bank, pojišťoven nebo finančních společností mohli nabídnout nové a kvalitnější služby svým zákazníkům. Budujeme prostor pro fintech komunitu, kde se setkávají jak profesionálové a nadšenci ale i nováčci, hledající své uplatnění.

 

MÁTE ZÁJEM O ÚČAST NA KONFERENCI?

Zdeněk Culek

Organizátor

vstupenky, dotazy, partnerství

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.