VÝVOJ PLATFORMY PRO INTELIGENTNÍ DIGITÁLNÍ OCHRANU ZDRAVÍ A VÝZKUM DOPADŮ JEJÍHO NASAZENÍ NA EKONOMIKU

Projekt je zaměřen na vytvoření platformy zónové "digitální ochrany" monitorující výskyt a šíření virové nákazy. Bude monitorovat, vyhodnocovat, předvídat nástup a postup virové respirační nemoci pacientů a navrhovat léčbu. Bude podporovat rozhodování lékařů, navrhovat využití dalších zdrojů zdravotní péče. Platforma bude využívat neuronové sítě se zpětnou propagací, strojové učení a evoluční algoritmy výstupů k řízení digitální ochrany jednotlivců, skupin, a komunit před virovými nákazami.

ASISTENČNÍ JEDNOTKA PRO PACIENTY S ALZHEIMEROVOU CHOROBOU

Cílem projektu je řešení využívající nejmodernější technologie k prodloužení období domácí péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou. Řešení jekoncipováno tak, aby podporou každodenních aktivit a za pomocí kognitivního tréninku navíc i v maximální možné míře zpomalilo progresi onemocnění.

FINPARK MODULY 2.0

Cílem projektu je vytvořit inovativní ICT řešení pro podporu multimediální interakce a automatizaci obchodních procesů v reálném čase. Základním prvkem řešení je inteligentní analýza tzv. multimodálního zákaznického sentimentu.

DAD - APLIKAČNÍ VÝVOJOVÁ PLATFORMA PRO TELEKOMUNIKAČNÍ OPERÁTORY

Cenově konkurenceschopná vývojová platforma aplikací nad Diameter protokolem pro telekomunikační operátory. Umožňuje rychlý a levný vývoj telekomunikačních služeb a jejich nasazení.

ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ PRINCIPAL ENGINEERING

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků společnosti Principal engineering s.r.o.

POŘÍZENÍ ELEKTROMOBILU VE FIRMĚ PRINCIPAL ENGINEERING S.R.O.

Cílem projektu je zavedení inovativní nízkouhlíkové dopravy ve společnosti Principal enineering s.r.o. a tím omezení uhlíkové stopy zanechávané společností a snížení nákladů na provoz. Konkrétně se jedná o náhradu jednoho vozidla se spalovacím motorem za jeden elektromobil.

V Principal engineering se dlouhodobě snažíme jít cestou ekologické zodpovědnosti. Mimo základních předpokladů jako je třídění odpadu, omezení tiskových dokumentů či šetření kancelářských potřeb také podporujeme různé neziskové organizace usilující o lepší životní prostředí. Přemýšleli jsme, jaký by mohl být další krok k podpoře našeho životního prostředí a jak přispět k "zelenější" Praze. Jako IT firma držíme krok s technologickým pokrokem, a tak rozšíření firemní flotily o elektromobil bylo pro nás jasnou výzvou. S ohledem na časté schůzky s obchodními partnery v centru města nám má elektromobil může dopomoci ke snížení produkce emisí. Elektromobil zajišťuje i v obtížných dopravních situacích plynulou jízdu a díky rekuperaci také efektivnější využití energie. Naši kolegové využívají elektromobil nejen z ekologických důvodů, ale také díky jeho tichému provozu. Nespornou výhodou je také snížení provozních nákladů a možnost nabíjet automobil nejen na veřejných stanicích, ale také pohodlně v místě našich kanceláří. Věříme, že se automobil stane nedílnou součástí naší společnosti a naším dalším krokem ke zlepšování životního prostoru kolem nás. Chceme jít příkladem!

Pořízení elektromobilu ve firmě Principal engineering bylo spolufinancováno Evropskou unií.

Cílem projektu: Zavedení inovativní nízkouhlíkové dopravy ve společnosti Principal engineering s.r.o. a tím omezení uhlíkové stopy zanechávané společností a snížení nákladů na provoz. Konkrétně se jedná o náhradu jednoho vozidla se spalovacím motorem za jeden elektromobil.

Termín realizace projektu: 23.1.2019 - 30.11.2020
Žadatel: Principal engineering s.r.o.
Způsobilé výdaje: 423 402 Kč
Dotace: 275 212 Kč

 

eu op podnikani inovacempo logo2

 

Logo OPZ barevné    logoMPSV m sm  

  

Ke stažení

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six