Největší světový veletrh zdravotnického sektoru Medica 2022 nedávno uzavřel své brány, proto je zde příležitost na ohlédnutí a zhodnocení akce, na které se v listopadu setkávali odborníci a firmy z oblasti zdravotnické techniky z celého světa.

Společná

 

Číst dál...

Od listopadu nás na Slovensku můžete najít v bratislavském Twin City C v kancelářských prostorách HubHub.

PE hub bratislava4

Číst dál...

Aplikace Penelope spadající pod platformu PRINCIPAL Telemedicine pomáhá od září lékařům z porodnice Nemocnice Šumperk s dohledem zdraví budoucích maminek. 

telemedicine banner porodnice 1200x630

Číst dál...

Do naší PRINCIPAL Telemedicine nastoupil v pozici Produktového manažera Phil Williamson, který bude řídit naše aktivity v oblasti digitalizace zdravotnictví.

principal predstaveni philip 2022

Číst dál...

Zveme Vás na business snídani s naším partnerem, společností Metada, kde si ukážeme, jak lze na vývoj aplikací využít intuitivní vizuální rozhraní namísto složitých programovacích jazyků. Představíme Vám tzv. no-code přístup, který vyžaduje sice technické zázemí, ale nevyžaduje pro vytváření aplikací a procesů znalost kódování. Potkáme se 3. listopadu u nás na Kavčích horách? 

 

PE snidane

Číst dál...

Zařadili jsme se mezi TOP100 ICT společností. V prestižní anketě, která mapuje trh technologických firem v České republice, jsme ještě vylepšili loňské umístění v TOP30. Anketu každoročně organizuje vydavatelství IDG a česko-anglickou publikaci připravuje redakce časopisu CIO Business World.

 

top100

Číst dál...

Zapojte se do naší soutěže s PRINCIPAL Telemedicine. Ty nejlepší odměníme chytrými hodinkami Garmin, které sledují vaše zdraví a jsou skvěle využitelné také při sportovních aktivitách.

telemedicine banner soutez 1200x630 1

Číst dál...

V PRINCIPAL podporujeme podnikavost a kreativitu. Jsme otevřeni novým nápadům a projektům, které se zrodí v hlavách našich pracovníků. Cílem inkubátoru je rozvíjet tvůrčí potenciál a realizovat kreativní nápady našich lidí. Zajistíme k tomu potřebné investice, kapacity a technologie a nastavíme reálná obchodní očekávání. Vytváříme tak prostředí, které pomáhá nastartovat inovace a podporuje růst startupů.

Activers2

Číst dál...

Kolega Standa Vávra byl další v řadě kolegů, kteří byli zvědaví, jak se jezdí s elektromobilem, a proto si ho půjčil, aby nám mohl sdělit svůj názor. "Nutno říct, že jsem na eNiro svým způsobem pohlížel spíše skepticky. Abych si potvrdil/vyvrátil své předsudky o něm a elektroautech obecně, nabídli mě ve firmě, abych si ho na víkend zapůjčil," říká na začátek. 

ELEKTROAUTO1

Číst dál...

Již třetím rokem u nás tradičně na začátku léta probíhala týdenní praxe studentů středních škol. Cílem tohoto týdne bylo zprostředkovat studentům reálnou pracovní zkušenost z mezinárodní IT společnosti a pomoci jim tak v rozhodování, zda chtějí profesně směřovat do světa IT.

 

Banner stážisti new

 

Číst dál...

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six