Přijďte se s námi a naším partnerem Metada nasnídat. Povíme Vám, jak lze na vývoj aplikací využít intuitivní vizuální rozhraní namísto složitých programovacích jazyků.Jedná se o tzv. no-code přístup, který vyžaduje sice technické zázemí, ale nevyžaduje pro vytváření aplikací a procesů znalost kódování.

 

PE snidane

Číst dál...

Zařadili jsme se mezi TOP100 ICT společností. V prestižní anketě, která mapuje trh technologických firem v České republice, jsme ještě vylepšili loňské umístění v TOP30. Anketu každoročně organizuje vydavatelství IDG a česko-anglickou publikaci připravuje redakce časopisu CIO Business World.

 

top100

Číst dál...

Zapojte se do naší soutěže s PRINCIPAL Telemedicine. Ty nejlepší odměníme chytrými hodinkami Garmin, které sledují vaše zdraví a jsou skvěle využitelné také při sportovních aktivitách.

telemedicine banner soutez 1200x630 1

Číst dál...

V PRINCIPAL podporujeme podnikavost a kreativitu. Jsme otevřeni novým nápadům a projektům, které se zrodí v hlavách našich pracovníků. Cílem inkubátoru je rozvíjet tvůrčí potenciál a realizovat kreativní nápady našich lidí. Zajistíme k tomu potřebné investice, kapacity a technologie a nastavíme reálná obchodní očekávání. Vytváříme tak prostředí, které pomáhá nastartovat inovace a podporuje růst startupů.

Activers2

Číst dál...

Kolega Standa Vávra byl další v řadě kolegů, kteří byli zvědaví, jak se jezdí s elektromobilem, a proto si ho půjčil, aby nám mohl sdělit svůj názor. "Nutno říct, že jsem na eNiro svým způsobem pohlížel spíše skepticky. Abych si potvrdil/vyvrátil své předsudky o něm a elektroautech obecně, nabídli mě ve firmě, abych si ho na víkend zapůjčil," říká na začátek. 

ELEKTROAUTO1

Číst dál...

Již třetím rokem u nás tradičně na začátku léta probíhala týdenní praxe studentů středních škol. Cílem tohoto týdne bylo zprostředkovat studentům reálnou pracovní zkušenost z mezinárodní IT společnosti a pomoci jim tak v rozhodování, zda chtějí profesně směřovat do světa IT.

 

Banner stážisti new

 

Číst dál...

V roce 2021 jsme založili oficiální pobočku Principal Technologies US, Inc. v Pittsburgh, PA., kde po úvodním průzkumu trhu jednáme o spolupráci s místními systémovými integrátory a jsme již v kontaktu s potenciálními zákazníky.

principal expanze3

Číst dál...

Testujeme firemní elektroauta. Kolega získal možnost v reálném provozu vyzkoušet elektroauto a my se ptáme, zda by si ho dokázal představit jako služební auto. Na cestě na Moravu si ho vyzkoušel Jirka Kvasnička, který v PRINCIPAL zodpovídá za kompetenci testingu. 

 

elektro1

Číst dál...

PRINCIPAL a Univerzita Pardubice spolupracují od května 2021 na dvouletém projektu inteligentní digitální platformy k ochraně zdraví zaměstnanců firem a organizací. Ta jednak pomůže jedincům, skupinám a komunitám v ochraně před respiračními onemocněními. A dále firmám a organizacím pomůže ochránit potřebné pracovní kapacity.

telemedicine banner 1200x630

Číst dál...

Digitalizace služeb ve finančním sektoru se posouvá velmi rychle kupředu. Kolegy Lukáše Pešla a Zdeňka Šišky ze společnosti Monet+ jsme se ptali, jak se v posledních letech změnila finanční sféra díky cloudu. Tímto Vás také zveme na webinář "Digitální transformace finančního sektoru", který společně s Monet+ pořádáme 27. dubna od 10:30. 

digitalni transformace lukas

Číst dál...

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six