Přispíváme ke smysluplnému využití IoT služeb v oblasti péče o lidské zdraví. Velmi nás proto těší ocenění na Microsoft Award 2021 v kategorii Community Response. Naše PRINCIPAL Telemedicine získala 1. místo mezi inovativními projekty s významným celospolečenským dopadem.

telemedicina prezentace 2021 final2

Číst dál...

Zpomalení postupu nemoci, trénink kognitivních schopností a delší pobyt v domácím prostředí včetně stálého dohledu. To vše má za cíl naše nová digitální terapie pro pacienty postižené Alzheimerovou chorobou. Kromě monitoringu vybraných aktivit pacientů dohlíží na individuální trénink paměti, dodržování denního režimu, a díky nástrojům umělé inteligence dokáže také předvídat rozsah progrese nemoci.

 

banner telemedicina23

 

Číst dál...

Rozšiřujeme naši působnost na slovenském trhu. Za obchodní aktivity a rozvoj naší slovenské pobočky bude mít nově zodpovědnost Juraj Marušinec. Juraj se zaměří nejen na slovenský, ale také na blízký rakouský trh, kde má již vybudovanou profesní síť.

predstaveni marusinec B

Číst dál...

Touto akvizicí rozšiřujeme své portfolio v oblasti digitalizace komunikace a souvisejících procesů. HUGMARKET DIGITAL CZ získal investici na rychlejší rozvoj v oblasti budování nového digitálního konceptu obsluhy zákazníků v prostředí rychloobrátkových restaurací, stravovacích jídelen, bank, maloobchodních prodejen a veřejných prostor.

 

HugMarket22

Číst dál...

Zahájili jsme projekt vývoje digitální inteligentní platformy k ochraně jednotlivců před virovými respiračními chorobami. Podniky a organizace tak budou moci efektivně chránit své pracovníky před destruktivními dopady těchto onemocnění.
Nasazením nástrojů umělé inteligence, telemedicíny a datových zdrojů umožní vybudovat digitální třízónovou ochranu jednotlivců, skupin a komunit před virovými respiračními nákazami. Provoz řešení bude ověřován ve výzkumné části projektu, kterou zajišťuje Univerzita Pardubice zapojením Fakulty ekonomicko-správní a Fakulty zdravotnických studií.

barevnost23

Číst dál...

Svět informačních technologií není vždy otevřený, a to ani v soukromém, ani ve veřejném sektoru. Zejména to platí v případech, kde se jedná o proprietární technologie, tvrdý konkurenční boj na trhu či regulační omezení. Vendor lock-in, neboli uzamčení zákazníka v závislosti konkrétního dodavatele, je téma, které se dlouhodobě diskutuje zejména ve veřejné správě napříč všemi jejími stupni. V Principal engineering jsme se společně s Česko.Digital rozhodli tomuto tématu blíže věnovat u nadcházející online panelové diskuze konané 15. června od 15 h, ke které jsme přizvali zástupce společností Deloitte a Havel&Partners.

banner vendor lock

Číst dál...

Doba, kdy bylo běžné absolvovat zkoušky pouze s tužkou v ruce už je s běžící digitalizací asi dávno pryč. Do popředí se dostávají elektronická cloudová řešení. Přesně takové řešení u nás vzniklo pod značkou Testify. Cloudové řešení naší společnosti je rychle dostupné a bez zbytečných nákladů na infrastrukturu. Celé řešení podporuje specifické procesy a potřeby zákazníka, typické zejména pro specializované obory.

 

testify web

 

Číst dál...

Jako Gold Partner společnosti Microsoft jsme se jako PRINCIPAL stali součástí nově spuštěného projektu www.digitalni-urad.cz, který si klade za cíl, že veřejná správa může fungovat podobně digitálně jako jiné uživatelsky přívětivé komerční služby

Společnost Microsoft v tomto projektu doporučuje PRINCIPAL jako implementačního partnera Sharepoint online zejména pro vytvoření platformy intranetu, která klientům umožňuje mj. propagaci novinek, sdílení odkazů či rychlé hledání obsahu. Uživatel si může najít přehled plánovaných akcí s možností registrace, pokročilý telefonní seznam či zobrazit plánek budovy a kanceláře.

Microsoft digitální úřad

Číst dál...

Již měsíc úspěšně evidujeme povinné testování zaměstnanců na COVID-19 jak u našich klientů, tak i u nás v PRINCIPAL. 

V současné době je aplikace připravena na veškeré požadavky dané novelizovanými mimořádnými opatřeními, ale rozvíjí i další potřebné funkce. Zajišťuje proto evidenci očkovaných pracovníků, poskytuje širší funkce pro statistiky probíhajících testování nebo logování činnosti uživatelů a jednotlivých způsobů zpracování osobních údajů.

 

covidmed2

 

Číst dál...

Jak na agilní transformaci v oblasti HR? Co se mohou lidé v HR mohou naučit ze zkušeností SW vývojářů?

Přijďte načerpat inspiraci a získat návrhy, jak má HR realizovat přechod na agilitu na konferenci, na které jsme oficiálními partnery pomocí našeho portálu www.contractors.cz

people inagile

Číst dál...

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six