Již měsíc úspěšně evidujeme povinné testování zaměstnanců na COVID-19 jak u našich klientů, tak i u nás v PRINCIPAL. 

V současné době je aplikace připravena na veškeré požadavky dané novelizovanými mimořádnými opatřeními, ale rozvíjí i další potřebné funkce. Zajišťuje proto evidenci očkovaných pracovníků, poskytuje širší funkce pro statistiky probíhajících testování nebo logování činnosti uživatelů a jednotlivých způsobů zpracování osobních údajů.

 

covidmed2

 

Celkově aplikace COVIDMED zajišťuje potřebnou podporu celé agendy evidence tak, aby firma či organizace měla přehled o pracovnících a výsledcích provedených testů. U každého testovaného pracovníka je na první pohled zřejmé, kdy ho další test čeká, případně zda nespadá do výjimky z testování tj. prodělané onemocnění nebo očkování.

Řešení je škálovatelné s ohledem na nasazení ve velkých a středních podnicích a organizacích s víceúrovňovou organizační úrovní. Je tak možné provádět oddělenou evidenci po jednotlivých organizačních jednotkách nebo pobočkách.

 

Děkujeme kolegům, že za extrémně krátkou dobu dokázali připravit aplikaci s požadovaným rozsahem funkcí a ve vysoké kvalitě jak z pohledu zajištění dostupnosti, tak i z pohledu důvěrnosti a integrity dat.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six