Rozšiřujeme naši působnost na slovenském trhu. Za obchodní aktivity a rozvoj naší slovenské pobočky bude mít nově zodpovědnost Juraj Marušinec. Juraj se zaměří nejen na slovenský, ale také na blízký rakouský trh, kde má již vybudovanou profesní síť.

predstaveni marusinec B

 

Juraj se v první fázi zaměří hlavně na finanční a telco společnosti, kde bude poskytovat naše služby zejména v oblasti SW vývoje, testingu, outsourcingu kapacit či kompletního portfolia naší Microsoft kompetence.

Svůj profesní život Juraj zasvětil prodeji a obchodnímu poradenství. Začal v call centru při studiu VŠ a postupně se propracoval k řízení komplexních projektů s mezinárodním přesahem. Juraj je velký fanoušek nových technologií, nadšenec pro inovace, a to mu pomáhá při komunikaci v IT světě.

„Již dnes máme na slovenském trhu zákazníky jako je O2 Slovakia nebo Tatrabanka. S příchodem Juraje chceme nabídnout těmto společnostem plný zákaznický servis včetně analýzy jejich potřeb. Tyto reference chceme dále využít pro nové potenciální zákazníky, kterým jsme se do této doby nebyli schopni plnohodnotně věnovat, což se s příchodem Juraje změní,“ doplňuje Miloš Tkáčik, CEO PRINCIPAL GROUP SE.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six