Přispíváme ke smysluplnému využití IoT služeb v oblasti péče o lidské zdraví. Velmi nás proto těší ocenění na Microsoft Award 2021 v kategorii Community Response. Naše PRINCIPAL Telemedicine získala 1. místo mezi inovativními projekty s významným celospolečenským dopadem.

telemedicina prezentace 2021 final2

 

Platforma PRINCIPAL Telemedicine umožňuje vzdálenýdohled pacientů a sběr telemetrických dat prostřednictvím měřicích zařízení. Systém poskytuje mobilní nástroje prokomunikaci s pacientem, pro připojení měřících zařízení pro sběr hodnot vitálních funkcí pacienta a parametrů prostředí, pro analýzu dat v reálném čase včetně využití nástrojů AI a pro poskytnutí další péče.

Platforma umožňuje integraci s dalšími zdravotnickými informačními systémy a organizovat skupiny pacientů,lékařů a zdravotníků a vzájemné sdílet data. Naměřené hodnoty pacientů jsou z koncových monitorovacích zařízení přenášeny prostřednictvím mobilních zařízení do vzdálených dohledových systémů, ke kterým přistupují ošetřující lékařiči sestry. Data v systémech mohou být dále analyzována pomocí nástrojů umělé inteligence.

PRINCIPAL Telemedicine dokáže efektivně rozšířit kapacity zdravotníků a zvýšit kvalitu poskytované péče. Lékaři mohou vzdáleně sledovat vývoj pacientova onemocnění, korigovat negativní trendy a reagovat na náhlou změnu či zhoršení pacientova zdravotního stavu.

"K výzkumným a vývojovým projektům se spojujeme s významnými vědeckými a odbornými pracovišti. Už nyní pracujeme na vývoji diagnostických nástrojů s využitím telemedicíny jako ochranu před respiračními chorobami . Zde konkrétně spolupracujeme s Univerzitou Pardubice,", dodává kolega Petr Moláček.

 

Kontakt pro média:

Zdeněk Culek

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six