Díky důvěře našich zákazníků, odhodlání zaměstnanců a spolupracovníků se nám podařilo navýšit obrat společnosti Principal engineering z 514 mil. Kč v roce 2020 na 810 mil. Kč v roce 2021, což jsou nejlepší čísla v historii firmy.

Shrnutí roku 20212

Rok 2021 byl dalším krokem v konsolidaci celé skupiny PRINCIPAL , které je Principal engineering také součástí. V minulém roce jsme hodně investovali do zahraniční expanze v Evropě ale i v Severní Americe, do rozšiřování know-how, vývoje nových řešení a sdílení zkušeností z lokálních i zahraničních projektů. Naším cílem je poskytovat globální služby a vytvářet pracovní příležitosti na mezinárodních trzích, aktuálně zejména v zemích DACH regionu, Kanady a USA.

  • "Zázemí skupiny PRINCIPAL nám umožňuje rozvíjet obchodní aktivity v globálním měřítku a rozvíjet tak nadnárodní know-how. Našim expertům otevírá možnost účastnit se zákaznických projektů v různých oborech i lokalitách. Zároveň nám umožňuje větší flexibilitu při zakládání startupů, v nových akvizicích a při budování nových zahraničních poboček.“ uvádí Miloš Tkáčikk, CEO skupiny PRINCIPAL.

Shrnutí roku 20213

Rozšířili jsme spolupráci s našimi technologickými partnery a jsme připraveni k efektivnější integraci produktů a řešení vůči našim zákazníkům.

Společnost Microsoft nás v minulém roce opět ocenila v rámci Microsoft Award v kategorii Community Response za řešení PRINCIPAL Telemedicine. Řešení je možné využít pro vzdálený dohled pacientů a sběr telemetrických dat jak v domácím prostředí, tak ve zdravotnických zařízeních. V této oblasti jsme v minulém roce také zvýšili synergický efekt se společností Meridiem Centrum Péče, kde jsme ve spolupráci s UniCredit Bank refinancovali investici do domu pro pacienty s Alzheimerovou nemocí v Doubravčicích.

Zapojili jsme se do boje s COVID-19 a vyvinuli jsme aplikaci CovidMed k podpoře testování zaměstnanců v organizacích.

V roce 2021 jsme také pokračovali v podpoře největších českých IT komunit, jako jsou Czechitas či Česko Digital. Stali jsme se také partnery projektů Digitální úřad a Digitální univerzita.

Pomáháme společnostem a inovativním startupům v jejich rozvoji a postupně tak rozšiřujeme holdingovou strukturu o nové společnosti. V roce 2021 to byla mj. investice do společnosti HUGMARKET DIGITAL CZ, která buduje nové způsoby digitální komunikace ve fyzickém prostoru.

Zároveň se snažíme podporovat "dobrou věc":

  • pokračovali jsme v dlouhodobé podpoře divadelního spolku LASO
  • zorganizovali jsme sbírku oblečení pro Psychiatrickou nemocnici v Bohnicích
  • podpořili jsme Pražský ragbyový klub vozíčkářů Prague Robots
  • byli jsme u charitativního happeningu Teribear hýbe Prahou
  • sportovali jsme ve prospěch Nadačního fondu Izabelka v rámci komunity Sportuji s PRINCIPAL

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six