Do naší PRINCIPAL Telemedicine nastoupil v pozici Produktového manažera Phil Williamson, který bude řídit naše aktivity v oblasti digitalizace zdravotnictví.

principal predstaveni philip 2022

"Hlavním cílem je otevírat další potenciální trhy a definovat produkty, které nám pomohou zúročit investice, které jsme do platformy vložili, a to nejen na českém, ale i mezinárodním trhu. Vzhledem k předchozím zkušenostem s řízením produktů nám Phil může pomoct doplnit náš projektový přístup a adaptovat produktové řízení i v dalších oblastech. Moc se na tu spolupráci těším a přeji celému týmu hodně úspěchů," doplňuje Marek Soukup.

Jako Produktový či Projektový manažer má Phil zkušenost zejména v oboru zdravotnických prostředků např. elektroterapie či funkční elektrická stimulace pro osoby po mrtvici či s neurologickým onemocněním. Věnoval se se také robotice zejména modulárním platformám pro výrobní linky či sedmiosé robotické ruce. Měl také možnost pracovat s umělou inteligencí a machine learning.

"V PRINCIPAL se budu primárně zaměřovat na telemedicínu a VR projekty. V těchto oblastech vidím ohromný potenciál. Mým hlavním cílem bude zmapovat obchodní potenciál a najít další potenciální trhy," dodává Phil.

Phile, vítej na palubě.

Jsme PRINCIPAL
Digitalizujeme zdravotnictví

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six