Úspěšné projektové září v Principalu

Celé září jsme naplnili akcemi, které měly za cíl podpořit význam Projektového řízení při vedení firemních projektů. Měly také ukázat, že v Principalu jsou osobnosti, které se této disciplíně intenzivně věnují a které mají co říct I ostatním. Odborník na projektové řízení a dlouholetý praktik Honza Gruna vyškolil ve čtyřech kurzech téměř 40 zájemců z Principalu a z řad našich zákazníků. Projektová trilogie kurzů byla zaměřena především na každodenní praxi podepřenou zkušenostmi z reálných projektů. 

Zdeněk Macháček, který se dlouhodobě zaměřuje na agilní přístupy a inovační metodiky, vedl workshopy na renomované konferenci Projektového řízení, která se konala koncem října v pražském hotelu Barceló.
Zároveň jsme na konferenci uvedli náš startupový projekt Agileware, který zajišťuje praktické pomůcky pro zavádění agilních metodik do firem. S odborným měsíčníkem IT Systems jsme zahájili spolupráci, díky které vzniká seriál autorských článků o podnikových inovacích, které vycházejí od Evy a Zdeňka Macháčkových.

2016 9Fotkyzkurzu

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six