Skupina PRINCIPAL propojila své společnosti do holdingu PRINCIPAL GROUP SE

Technologické společnosti Principal engineering s.r.o., Principal Slovakia s.r.o. a Principal Technologies N.A. Ltd v Kanadě budou nově spojeny pod jednu holdingovou strukturu.

GroupSE

V roli jednatele všech společností v rámci holdingu nadále zůstává Miloš Tkáčik.

"Nově vytvořená holdingová struktura nám umožní rozšiřovat naše obchodní aktivity a budovat opravdu globální know-how. Zároveň nám to umožní větší flexibilitu při budování nových zahraničních poboček, akvizicích, zakládání startupů a umožní další růst a rozvoj celé skupiny“ uvádí Miloš Tkáčik.

Dalšími členy skupiny PRINCIPAL jsou také společnosti Principal Services s.r.o. se statusem agentury práce provozující portál contractors.cz a společnost Inforex s.r.o. zajišťující školící aktivity skupiny.

Tímto krokem chceme dát větší důraz na specializaci jednotlivých společností a využít stávající infrastruktury pro rozvoj na místním trhu a mezinárodní expanzi. Zároveň budeme schopni lépe využívat odborné kompetence v rámci skupiny a sdílet zkušenosti z lokálních i zahraničních projektů.

Budeme schopni lépe řídit a budovat ucelené portfolio vlastních produktů a dodávat pro naše zákazníky inovativní řešení v oblastech Fintech, Telco, IoT, umělé inteligence, či kybernetické bezpečnosti. Chceme nadále podporovat vlastní PRINCIPAL produktové značky Emotia, TeleHealth, Cyberinsurance či Identity Manager.

Jako Gold partner společností Microsoft a Oracle budeme připraveni k efektivnější integraci produktů vůči našim zákazníkům.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six