Skupina PRINCIPAL propojila své společnosti do holdingu PRINCIPAL GROUP SE

Technologické společnosti Principal engineering s.r.o., Principal Slovakia s.r.o. a Principal Technologies N.A. Ltd v Kanadě budou nově spojeny pod jednu holdingovou strukturu.

GroupSE

V roli jednatele všech společností v rámci holdingu nadále zůstává Miloš Tkáčik.

"Nově vytvořená holdingová struktura nám umožní rozšiřovat naše obchodní aktivity a budovat opravdu globální know-how. Zároveň nám to umožní větší flexibilitu při budování nových zahraničních poboček, akvizicích, zakládání startupů a umožní další růst a rozvoj celé skupiny“ uvádí Miloš Tkáčik.

Dalšími členy skupiny PRINCIPAL jsou také společnosti Principal Services s.r.o. se statusem agentury práce provozující portál contractors.cz a společnost Inforex s.r.o. zajišťující školící aktivity skupiny.

Tímto krokem chceme dát větší důraz na specializaci jednotlivých společností a využít stávající infrastruktury pro rozvoj na místním trhu a mezinárodní expanzi. Zároveň budeme schopni lépe využívat odborné kompetence v rámci skupiny a sdílet zkušenosti z lokálních i zahraničních projektů.

Budeme schopni lépe řídit a budovat ucelené portfolio vlastních produktů a dodávat pro naše zákazníky inovativní řešení v oblastech Fintech, Telco, IoT, umělé inteligence, či kybernetické bezpečnosti. Chceme nadále podporovat vlastní PRINCIPAL produktové značky Emotia, TeleHealth, Cyberinsurance či Identity Manager.

Jako Gold partner společností Microsoft a Oracle budeme připraveni k efektivnější integraci produktů vůči našim zákazníkům.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six