Jako společnost Principal engineering procházíme v posledních letech transformací z dodavatele kapacit na dodavatele řešení, rozšiřujeme své portfolio služeb a dynamicky rosteme. Tento fakt se odrazil v nárůstu obratu za rok 2020 o 21 % na 513 mil. Kč. Společnost tak poprvé ve své historii překročila v obratu milník půl miliardy českých korun.

 

513

V loňském roce nejvíce posílila kompetence testování, ve které firma zaznamenala nárůst o 23 %. Firmě se také podařilo vytvořit řešení nová, ať již se jednalo o PRINCIPAL Atlassian, PRINCIPAL Testify jako nové řešení v oblasti online zkoušek odborné způsobilosti, Security Scan v rámci kompetence PRINCIPAL Cyberinsurance či rozšíření IoT řešení PRINCIPAL TeleHealth.

Rozšířili jsme partnerství se společnostmi Oracle a Microsoft, jehož výsledkem jsou mimo jiné ocenění, která společnost získala na Microsoft Award v oblastech SharePoint, Dynamics CRM a AZURE.Na českém trhu se firmě podařilo získat několik nových klientů, a to mimo oblasti financí a telekomunikací, které historicky tvořily největší část zákaznického portfolia. Firma se stala preferovaným dodavatelem v oblasti outsourcingu IT služeb u několika nových zákazníků, především ve vývoji na Microsoft technologiích, v analýze nebo v testování.

V roce 2020 jsme pokračovali v mezinárodní expanzi. Po založení slovenské pobočky v roce 2019 se společnost zaměřila na německy mluvící země DACH regionu a v regionu Severní Ameriky založila novou pobočku v Kanadě.

 

2020

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six