Struktura portfolia 2022

 

Finance

airbank

Air Bank, člen skupiny PPF a mezinárodní skupiny Home Credit Group, je moderní bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace.

allianz

Allianz pojišťovna je dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí světového pojišťovacího koncernu Allianz SE.

Cardif Horizontal1

BNP Paribas Cardif Pojišťovna nabízí produkty, které ochrání klientům jejich zdraví, jejich blízké, jejich rodinný rozpočet anebo osobní majetek.

ceska sporitelna

Česká spořitelna, člen Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb, je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce.

csob

ČSOB působí jako univerzální banka v České republice. Banka je vlastněná belgickou bankou KBC, spadající do finanční skupiny KBC Group N.V.

logo ceska kooperativa

Kooperativa je univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jedná se o českou firmu se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.

equa bank

Equa bank, působící na českém trhu od roku 2011, nabízí srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví.

generali

Generali Pojišťovna a.s., člen skupiny Generali, patří mezi největší pojišťovny na světě a je největším evropským životním pojistitelem.

home credit

Home Credit a.s., člen skupiny PPF, je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice.

hypotecni banka22

Hypoteční banka, a.s., patří k největším poskytovatelům hypoték v ČR. Je součástí finanční instituce ČSOB a její sídlo je v Praze.

kb

Komerční banka, a.s., která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, patří mezi přední bankovní instituce v České republice se širokou nabídkou služeb.

moneta 200 100 whita 2

Moneta Money Bank navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank a patří mezi největší české peněžní ústavy. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky.

mopetcz

MOPET CZ je transakčním centrem pro mobilní platby a jeho cílem je vytvořit z Mobita nový platební standard na trhu.

raiffeisen bank

Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice, nabízejí široké spektrum služeb pro klienty.

logo ceska pojistovna

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou se 190 letou bohatou tradicí. Poskytují jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství.

logo vw financial servis

Společnost ŠkoFIN s.r.o. | Volkswagen Financial Services je přední finanční společností na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

logo diebold nixdorf

Společnost Wincor Nixdorf zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu. Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

logo scorebee

Skorebee je platforma, která vám dává možnost zábavnou cestou určit vaše postavení na sociálních sítích, a příležitost jej vylepšit. 

 

Telekomunikace

telefonica o2

Přední integrovaný telekomunikační operátor na českém trhu, který v současnosti provozuje téměř sedm miliónů mobilních a pevných linek.

tmobile

Jedna z předních integrovaných telekomunikačních společností na světě, jejíž mobilní služby využívá více než 131 miliónů zákazníků.

vodafone

Mobilní operátor působící v České republice, který je 100% vlastněn skupinou Vodafone Group Plc.

logo cd telematika

ČD - Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur.

logo cetin

Česká telekomunikační infrastruktura spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb.

 

Průmysl a služby

BMW 200x100

BMW je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce.

ceska posta

Státní podnik provozující poštovní služby na území ČR je se zhruba 33 000 zaměstnanci největší českou firmou podle počtu zaměstnanců.

manpower 200x100

Společnost ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytovaní inovativních služeb a řešení na míru, jež pokrývají životní cyklus zaměstnance.

Plzensky Prazdroj logo

Plzeňský Prazdroj, je český pivovar založen roku 1842, který je součástí pivovarnické skupiny Asahi Breweries.

Skoda Auto logo 200 100 1

Škoda Auto, více známá jako Škoda, je český výrobce osobních automobilů, založený v roce 1895 pány Laurinem a Klementem v Mladé Boleslavi, kde sídlí doposud.

logo asahi group

Asahi Breweries je japonská pivovarnická firma se sídlem v Tokiu. Jedná se o největší japonskou firmu tohoto druhu.

 

Utility a další

accenture

Globální společnost poskytující konzultační, technologické služby a outsourcing. S více než 275 000 zaměstnanci působí ve 120 zemích světa.

logo asseco solution

Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Již pětadvacet let přináší svým zákazníkům nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru.

logo mall group

Mall Group tvoří e-commerce skupinu s nejhodnotnějším portfoliem na CEE trhu. Kromě České republiky působíme také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

ceska televize

Od roku 1992 působí Česká televize jako veřejná služba České republiky.

cgi

CGI Group se díky 69 000 pracovníkům ve více než 40 zemích řadí mezi přední poskytovatele IT a služeb v oblasti obchodních procesů.

DCORE 200x100

Švýcarská společnost DCORE Systems SA je technologická firma, která se specializuje na výzkum, design a vývoj inovativních IT řešení.

hp

HP je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Altu v Kalifornii.

ibm

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací.

icz

ICZ poskytuje komplexní IT řešení a služby se zaměřením na korporátní zákazníky napříč nejrůznějšími obory.

kolektory praha

Akciová společnost Kolektory Praha zajišťuje správu a provoz kolektorů v hlavním městě Praze.

lmc

Člen finské mediální skupiny Alma Media a provozovatel kariérního portálu Jobs.cz a největšího pracovního portálu v ČR Prace.cz.

ness

Ness Technologies je dodavatelem IT služeb pro více než 1500 významných zákazníků na celém světě.

Veřejný sektor

mpsv

Ministerstvo práce a sociálních věcí je ústředním orgánem státní správy v pracovněprávní oblasti, oblasti sociálního zabezpečení a péče.

iprpraha

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR Praha) je hlavním koncepčním pracovištěm hl. m. Prahy v oblasti architektury, urbanismu, rozvoje, tvorby a správy města.

ikem

 Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM) je největší superspecializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice.

czechinvest

CzechInvest posiluje konkurenceschopnost české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů, podnikatelské infrastruktury, inovací a získáváním zahraničních investic.

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six