V Principal engineering se dlouhodobě snažíme jít cestou ekologické zodpovědnosti. Mimo základních předpokladů jako je třídění odpadu, omezení tiskových dokumentů či šetření kancelářských potřeb také podporujeme různé neziskové organizace usilující o lepší životní prostředí.

elektroauto

Přemýšleli jsme, jaký by mohl být další krok k podpoře našeho životního prostředí a jak přispět k "zelenější" Praze. Jako IT firma držíme krok s technologickým pokrokem, a tak rozšíření firemní flotily o elektromobil bylo pro nás jasnou výzvou.

S ohledem na časté schůzky s obchodními partnery v centru města nám má elektromobil může dopomoci ke snížení produkce emisí. Elektromobil zajišťuje i v obtížných dopravních situacích plynulou jízdu a díky rekuperaci také efektivnější využití energie. Naši kolegové využívají elektromobil nejen z ekologických důvodů, ale také díky jeho tichému provozu. Nespornou výhodou je také snížení provozních nákladů a možnost nabíjet automobil nejen na veřejných stanicích, ale také pohodlně v místě našich kanceláří.

Věříme, že se automobil stane nedílnou součástí naší společnosti a naším dalším krokem ke zlepšování životního prostoru kolem nás. Chceme jít příkladem!

Pořízení elektromobilu ve firmě Principal engineering bylo spolufinancováno Evropskou unií.

Cílem projektu: Zavedení inovativní nízkouhlíkové dopravy ve společnosti Principal engineering s.r.o. a tím omezení uhlíkové stopy zanechávané společností a snížení nákladů na provoz. Konkrétně se jedná o náhradu jednoho vozidla se spalovacím motorem za jeden elektromobil.

Termín realizace projektu: 23.1.2019 - 30.11.2020
Žadatel: Principal engineering s.r.o.
Způsobilé výdaje: 423 402 Kč
Dotace: 275 212 Kč

eu op podnikani inovace

Wir melden uns bei Ihnen

Name ausfüllen

Füllen Sie die E-Mail

Neplatný vstup

Mit dem Absenden des Formulars stimmen Sie der Verarbeitung personenbezogener Daten zu
Neplatný vstup

logo pe white

HRB-Nr: 267 757 94

Ust-Nr.: CZ26775794

Anschrift

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Prag 4

Tschechien

Kontakt

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six