V Principal engineering se dlouhodobě snažíme jít cestou ekologické zodpovědnosti. Mimo základních předpokladů jako je třídění odpadu, omezení tiskových dokumentů či šetření kancelářských potřeb také podporujeme různé neziskové organizace usilující o lepší životní prostředí.

elektroauto

Přemýšleli jsme, jaký by mohl být další krok k podpoře našeho životního prostředí a jak přispět k "zelenější" Praze. Jako IT firma držíme krok s technologickým pokrokem, a tak rozšíření firemní flotily o elektromobil bylo pro nás jasnou výzvou.

S ohledem na časté schůzky s obchodními partnery v centru města nám má elektromobil může dopomoci ke snížení produkce emisí. Elektromobil zajišťuje i v obtížných dopravních situacích plynulou jízdu a díky rekuperaci také efektivnější využití energie. Naši kolegové využívají elektromobil nejen z ekologických důvodů, ale také díky jeho tichému provozu. Nespornou výhodou je také snížení provozních nákladů a možnost nabíjet automobil nejen na veřejných stanicích, ale také pohodlně v místě našich kanceláří.

Věříme, že se automobil stane nedílnou součástí naší společnosti a naším dalším krokem ke zlepšování životního prostoru kolem nás. Chceme jít příkladem!

Pořízení elektromobilu ve firmě Principal engineering bylo spolufinancováno Evropskou unií.

Cílem projektu: Zavedení inovativní nízkouhlíkové dopravy ve společnosti Principal engineering s.r.o. a tím omezení uhlíkové stopy zanechávané společností a snížení nákladů na provoz. Konkrétně se jedná o náhradu jednoho vozidla se spalovacím motorem za jeden elektromobil.

Termín realizace projektu: 23.1.2019 - 30.11.2020
Žadatel: Principal engineering s.r.o.
Způsobilé výdaje: 423 402 Kč
Dotace: 275 212 Kč

eu op podnikani inovace

We will contact you

Fill name

Fill email

Neplatný vstup

By submitting the form you agree to the processing of personal data
Neplatný vstup

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Address

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Prague 4

Fast Contact

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six