Touto akvizicí rozšiřujeme své portfolio v oblasti digitalizace komunikace a souvisejících procesů. HUGMARKET DIGITAL CZ získal investici na rychlejší rozvoj v oblasti budování nového digitálního konceptu obsluhy zákazníků v prostředí rychloobrátkových restaurací, stravovacích jídelen, bank, maloobchodních prodejen a veřejných prostor.

 

HugMarket22

 

"Pomáháme společnostem a inovativním startupům v jejich rozvoji a postupně rozšiřujeme holdingovou strukturu, kterou jsme vytvořili v roce 2020. Snažíme se rozšiřovat naše obchodní aktivity a budovat opravdu globální know-how. Průběžně sledujeme i další technologické startupy a věříme, že v investiční strategii budeme i nadále pokračovat.“ uvádí Miloš Tkáčik, CEO PRINCIPAL GROUP.

Společným cílem bude primárně rozvoj automatické samoobslužné pokladny HUGinMOTION, která pomáhá zrychlit obsluhu zákazníků v prostředí rychloobrátkových provozů, např. v restauracích, bistrech či jídelnách, a snižovat jejich provozní náklady. Jedná se o kompletní systém skládající se z vážících senzorů, zařízení pro digitální zobrazení, RFID komponent a skenovací kamery využívající SW rozpoznávající objekty v kombinaci s algoritmem strojového učení.

„V blízké budoucnosti budou pokladní zóny již zcela bez běžných pokladen. Nahradí je automaty, které rychle a efektivně obslouží zákazníky. To umožní provozovatelům soustředit se více na kvalitu vlastních služeb, zákaznického servisu a samozřejmě jídel samotných. Předpokládáme, že do budoucna se namísto pokladních zón začnou objevovat více otevřené prostory, které budou pohodlnější a příjemnější pro zákazníky. Do budoucna také očekáváme využívání samoobslužných vyzvedávacích zón a dalších podobných konceptů. Pro implementaci těchto trendů do praxe potřebujeme zázemí strategického partnera. Jsme nadšeni podporou a přístupem společnosti PRINCIPAL GROUP a jsme si jisti, že je tato investice skvělým vyústěním společných aktivit.“ reaguje Martin Holub, CEO HUGMARKET DIGITAL CZ. 

 

Kontakt pro média:

Zdeněk Culek

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six