Doba, kdy bylo běžné absolvovat zkoušky pouze s tužkou v ruce už je s běžící digitalizací asi dávno pryč. Do popředí se dostávají elektronická cloudová řešení. Přesně takové řešení u nás vzniklo pod značkou Testify. Cloudové řešení naší společnosti je rychle dostupné a bez zbytečných nákladů na infrastrukturu. Celé řešení podporuje specifické procesy a potřeby zákazníka, typické zejména pro specializované obory.

 

testify web

 

Ověřování, prokazování znalostí či splnění zákonné povinnosti proškolení zaměstnanců se dotýká stále více oblastí včetně specializovaných odborných certifikací. Většina z nich se musí řídit legislativními požadavky či dalšími normami a regulacemi, se kterými musí být v souladu.

Naše řešení je postaveno jako otevřené pro širokou škálu zkoušek či testů, které je třeba v rámci fungování společností pokrýt. Ať už se jedná o povinná školení zaměstnanců a evidenci absolvování těchto školení nebo jakýkoliv jiný typ testů či zkoušek.

  • Pravidelné legislativně vyžadované testy v organizacích (BOZP, PO, první pomoc, farmakovigilanční testy v oblasti farmaceutického průmyslu aj.)
  • Interní testy (směrnice, pravidla organizace, vstupní testy aj.)
  • Elektronické dotazníky
  • On-line zkoušky se zajištěním dohledu a řízení podmínek prostředí

Testify lze aplikovat na jakýkoliv test, zkoušku či dotazník ať již jako standardní webovou aplikaci, SaaS řešení, On-Demand, anebo jsme schopni aplikaci nastavit zcela individuálně pro vás. 

Řešení mimo jiné plně podporuje specializovaný proces zkoušek odborné způsobilosti (dle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění). Vlastní zkoušky se řídí zkouškovým řádem a musí probíhat dle podmínek ČNB pod dohledem zkouškových komisařů, rovněž pak vlastní vyhodnocení testů musí být prováděno akreditovanými osobami. Zkoušky samotné se skládají z otázek definovaných ČNB pro konkrétní oblasti a obsah zkouškových testů musí odpovídat metodice ČNB. Samotná aplikace zajišťuje podporu celého procesu od evidence přihlášek, generování jednotlivých unikátních testů pro každého uchazeče, hodnotících klíčů pro hodnotitele (akreditované osoby), a to v souladu s metodikou a na základě podkladů ČNB.

 

 

podcast logo zakladni svetle pozadi rgb

  

Jak na online zkoušky a ověřování odborných znalostí pomocí řešení Testify? Poslechněte si PRINCIPAL podcast s kolegou Honzou Plachým, Produktovým manažerem Testify.  

 

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six