Doba, kdy bylo běžné absolvovat zkoušky pouze s tužkou v ruce už je s běžící digitalizací asi dávno pryč. Do popředí se dostávají elektronická cloudová řešení. Přesně takové řešení u nás vzniklo pod značkou Testify. Cloudové řešení naší společnosti je rychle dostupné a bez zbytečných nákladů na infrastrukturu. Celé řešení podporuje specifické procesy a potřeby zákazníka, typické zejména pro specializované obory.

 

testify web

 

Ověřování, prokazování znalostí či splnění zákonné povinnosti proškolení zaměstnanců se dotýká stále více oblastí včetně specializovaných odborných certifikací. Většina z nich se musí řídit legislativními požadavky či dalšími normami a regulacemi, se kterými musí být v souladu.

Naše řešení je postaveno jako otevřené pro širokou škálu zkoušek či testů, které je třeba v rámci fungování společností pokrýt. Ať už se jedná o povinná školení zaměstnanců a evidenci absolvování těchto školení nebo jakýkoliv jiný typ testů či zkoušek.

  • Pravidelné legislativně vyžadované testy v organizacích (BOZP, PO, první pomoc, farmakovigilanční testy v oblasti farmaceutického průmyslu aj.)
  • Interní testy (směrnice, pravidla organizace, vstupní testy aj.)
  • Elektronické dotazníky
  • On-line zkoušky se zajištěním dohledu a řízení podmínek prostředí

Testify lze aplikovat na jakýkoliv test, zkoušku či dotazník ať již jako standardní webovou aplikaci, SaaS řešení, On-Demand, anebo jsme schopni aplikaci nastavit zcela individuálně pro vás. 

Řešení mimo jiné plně podporuje specializovaný proces zkoušek odborné způsobilosti (dle zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění). Vlastní zkoušky se řídí zkouškovým řádem a musí probíhat dle podmínek ČNB pod dohledem zkouškových komisařů, rovněž pak vlastní vyhodnocení testů musí být prováděno akreditovanými osobami. Zkoušky samotné se skládají z otázek definovaných ČNB pro konkrétní oblasti a obsah zkouškových testů musí odpovídat metodice ČNB. Samotná aplikace zajišťuje podporu celého procesu od evidence přihlášek, generování jednotlivých unikátních testů pro každého uchazeče, hodnotících klíčů pro hodnotitele (akreditované osoby), a to v souladu s metodikou a na základě podkladů ČNB.

 

 

podcast logo zakladni svetle pozadi rgb

  

Jak na online zkoušky a ověřování odborných znalostí pomocí řešení Testify? Poslechněte si PRINCIPAL podcast s kolegou Honzou Plachým, Produktovým manažerem Testify.  

 

Ozveme se Vám

Vyplňte své jméno

Nechte nám na sebe kontakt

Neplatný vstup

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

logo pe white

IČO: 267 75 794

DIČ: CZ26775794

Adresa

Principal engineering s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8, Praha 4

Rychlý kontakt

Novinky

info@principal.cz

facebook six     linkedin six     instagram six